Kdo jsme

Klientsky zaměřená realitní společnost

Naše mise

Naší prací je upřímná snaha pomoci každému našemu zákazníkovi s bydlením a vším, co s tím souvisí. Každý den v tom chceme být lepší, než jsme byli v den předchozí.

Prodej na míru

Osobní realitní služby

K realitnímu obchodu lze přistupovat různými způsoby. U nás pojímáme každý obchod jako k jedinečnou příležitost pro všechny strany.

Proč to děláme...

Rádi měníme pohled našich klientů na svět realit. Práce nás baví a vy se po celou dobu obchodu budete cítit bezpečně. Bydlení si nikdo z nás nepořizuje každý den – proto je důležité mít pro tuto chvíli prověřeného partnera.

... a kam si nás zařadit

V rámci realitního trhu jsme spíše menší, téměř privátní, realitní společností. Kromě běžných realitních služeb těžíme z propojení s finanční, privátní a firemní sekcí naší společnosti Stone & belter a často tak pracujeme s neveřejnými nabídkami nemovitostí, dokážeme efektivně zajistit jakékoliv financování nebo nabídnout zajímavé produkty díky spolupráci s developery.

DCIM/100MEDIA/DJI_0639.JPG
DCIM/100MEDIA/DJI_0613.JPG
Obývací pokoj - sál (k oknům)

Hledáte nové bydlení?

S čím vám pomůžeme

Nemáme ve zvyku slibovat nemožné. Co ale můžeme potvrdit: ať vyberete jakoukoliv z našich služeb, budeme se vašemu případu věnovat s maximální možnou péčí a citem pro detail.

Prodej nemovitosti

Prodáme za optimální cenu při garanci férového jednání vůči všem stranám

Pronájem nemovitosti

Do vašeho bytu či domu najdeme a spolehlivého nájemce

Investiční nemovitost

S tímto módním produktem vám pomůžeme od A do Z

Asistence při nákupu

Vybereme ten nejvhodnější balíček našich služeb pro pořízení vašeho bydlení

Odhad tržní ceny

Určíme tržní cenu vaší nemovitosti, např. pro dědické řízení 

Financování bydlení

Naši specialisté kvůli vám projdou doslova celý trh s úvěry

Poznejte náš tým

Nakonec je vždy vše o lidech. Do týmu si proto vybíráme podobně smýšlející kolegy, kteří udělají maximum pro své okolí, aby pak mohli být spokojení i oni sami. Tím zároveň nechceme říci, že nepracujeme s technologiemi a data pro nás nejsou důležitá – je to právě naopak.

S&B portret4
Petr Lukeš
Martin
Martin Petrželka
S&B portret2
Rámí Khallouf
Tým